Yatırım Teşvik Belgesi Danışmanlığı

AFSÜ TTO – Yatırım Teşvik Belgesi Danışmanlığı: Yatırımlarınızda Teknoloji ve Sanayi Bakanlığı Destekleri ile Daha Güçlü Adım Atın!

Siz değerli girişimcileri, iş dünyasının dinamik ve rekabetçi ortamında daha üst seviyelere taşımak amacıyla AFSÜ TTO olarak yanınızda olmaktan gurur duyuyoruz. İşletmelerin büyüme ve sürdürülebilirlik hedeflerine ulaşmalarında kilit bir rol oynayan Yatırım Teşvik Belgesi sürecinde, Türkiye’de Teknoloji ve Sanayi Bakanlığı yatırım teşvik destekleri konusunda  size profesyonel destek sunuyoruz.

Yatırım Teşvik Belgesi nedir?

Yatırım teşvik belgesi, yatırımın karakteristik değerlerini ihtiva eden, yatırımın belirlenen asgari şartlara uygun olarak gerçekleştirilmesi halinde üzerinde kayıtlı destek unsurlarından istifade imkanı sağlayan, Karar’ın amaçları doğrultusunda gerçekleştirilecek yatırımlar için düzenlenen bir belgedir.

Hangi yatırımlar Stratejik Yatırımların Teşviki Uygulamaları kapsamında desteklenmektedir?

Stratejik yatırımlar, cari açığın azaltılması amacıyla ithalat bağımlılığı yüksek ürünlerin üretimine yönelik, uluslararası rekabet gücümüzü artırma potansiyeline sahip stratejik önemi haiz yatırımlardır. Stratejik yatırım konularının belirlenmesine yönelik farklı bir yaklaşım geliştirilmiş olup, yatırım konusu liste yerine uygulama amacı doğrultusunda kriterler belirlenmiş ve bu kriterlerin tamamını sağlayan yatırım konuları stratejik yatırım olarak kabul edilmiştir.

Hizmetlerimiz:

1. Yatırım Teşvik Belgesi Başvuru Süreci:
– Teknoloji ve Sanayi Bakanlığı’nın güncel mevzuatına hakimiyetimizle, size en uygun teşvik paketini belirleyerek başvuru sürecinizi başarıyla yönetiriz.

2. Fizibilite ve Stratejik Planlama:
– Yatırım öncesinde detaylı bir fizibilite çalışması yaparak, projenizin başarıya ulaşma olasılığını maksimize eder ve stratejik planlama konusunda size rehberlik ederiz.

3. Teşvik İzleme ve Yönetim:
– Teşvik belgesi alındıktan sonra da işimiz bitmiyor. Süreci izleyerek, teşviklerinizi en etkin ve verimli bir şekilde kullanmanızı sağlıyoruz.

4. Yatırım Teşvikleri Danışmanlığı:
– Mevcut yatırımlarınızı daha verimli hale getirmek veya yeni yatırımlar planlamak istiyorsanız, size özel çözümler sunuyoruz.

Neden AFSÜ TTO? 

Teknoloji ve Sanayi Bakanlığı İle İşbirliği: Bakanlıkla sağlamış olduğumuz işbirliği ile, size en uygun teşvikleri belirleyip başvuru sürecinizi etkin bir şekilde yönetiyoruz.
Stratejik Yaklaşım: Her işletmenin ihtiyaçları farklıdır, bu nedenle stratejik bir yaklaşım benimseyerek size özel çözümler sunarız.
İnovasyon ve Sürdürülebilirlik: İnovasyon ve sürdürülebilirlik odaklı çözümlerimizle işletmenizin geleceğini güvence altına alırız.

Yatırım teşvik belgesi alım sürecinde, Şirketler için Teknoloji ve Sanayi Bakanlığı’nın sağladığı avantajlarından yararlanımı en üst düzeye çıkarmak için AFSÜ TTO olarak hizmet vermekteyiz. Detaylı bilgi ve danışmanlık için bize ulaşın. İşletmenizin başarılı ve sürdürülebilir bir geleceğe adım atmasına yardımcı olmak için buradayız!

İletişim

AFSÜ Teknoloji Transfer Ofisi

Afyonkarahisar Sağlık Bilimleri Üniversitesi Zafer Sağlık Külliyesi A Blok
Dörtyol Mah. 2078 Sokak, No: 3 Kat: 1 A-113 ve A-123 Nolu Oda /Afyonkarahisar

Mail: tto@afsu.edu.tr

Telefon (Santral):  +90 272 246 33 35 / 41301 /41525 /0543 236 95 98

Güncelleme Tarihi: 7 Ocak 2024

Skip to content