Kurumsal İletişim Çalışmaları Birim Özel Toplantısına Katıldık

AFSÜ’nün kurumsal iletişim çalışmalarında eşgüdüm oluşturmak amacıyla planlanan Kurumsal İletişim Çalışmaları Birim Özel Toplantılarının dördüncü etabı, AFSÜ Teknoloji Transfer Ofisi, Ortak Dersler Bölüm Başkanlığı, Bilimsel Araştırma Projeleri Koordinatörlüğü, Uluslararası İlişkiler Uygulama ve Araştırma Merkezi ve Kariyer ve Girişimcilik Uygulama ve Araştırma Merkezi ile tamamlandı.

Basın-Yayın ve Halkla İlişkiler Koordinatörü (BYHİK) Filiz Özden Yılmaz başkanlığında A Blok Toplantı Salonunda Mayıs ayı içinde gerçekleştirilen toplantılara BYHİK personeli, ilgili birim yöneticileri, Birim İletişim Temsilcileri ve Web Sitesi Sorumluları katıldı.

AFSÜ personeli tarafından yürütülen çalışmaların ve birim faaliyetlerinin haber ve duyurularının kamuoyunun bilgisine sunulması amacıyla yürütülen süreçlerin ele alındığı toplantılarda birimlerin kurumsal iletişime özgü talepleri de istişare edildi. Toplantılarda, hem faaliyetlerin zenginleştirilmesi hem de birim web sayfalarının içerik bakımından geliştirilmesine yönelik atılacak adımlar konusunda da görüş alışverişinde bulunuldu.

Müdürlüğümüz ile 7 Mayıs 2024 tarihinde yapılan toplantıya, TTO Koordinatörü Öğr. Gör. Emre SEMİZ, Koordinatör Yardımcısı Öğr. Gör. Sevim AYDOĞAN ile Girişimcilik ve Şirketleşme Birimi Sorumlusu Öğr. Gör. Yıldız EVRENKAYA katılım sağladı.

Toplantı Tutanağı için : https://tto.afsu.edu.tr/wp-content/uploads/sites/27/2024/05/07.05.2024-Tarihli-Basin-Yayin-ve-Halkla-Iliskiler-Koordinatorlugu-Toplanti-Tutanagi-2.pdf

Güncelleme Tarihi: 5 Haziran 2024

Skip to content